MSRP: $63,423
Sale Price: $39,995
| Vin | 5ZT2TRVB3TB526905 |
| Class | TRAVEL TRAILER |
| Width | 96" |
| Length (FT) | 37.11 |
| Total Gray Water Tank Capacity (GAL/L) | 102 GAL |
| Number Of Slideouts | 2 |
| Max Sleeping Count | 10 |
| Total Black Water Tank Capacity (GAL) | 34 GAL |
| Dry Weight (LBS) | 7828 |
| Height (IN) | 10'10" |
| Sleeps | 6 and Above |
| Shop By Payment | $300 to $399 |
| Shop By Weight | 7000 - 8000 |
| Floorplan | BunkhouseTwo Bedrooms |
| Other Features | Exterior: FiberglassKing BedOutdoor KitchenWasher / DryerSolar Prep50 Amp |
| Inventory Options | CHOCOLATE MALT DECOR ADVANTAGE PACKAGE 15K DROP IN A/C (BEDROOM) RVIA SEAL |
| Total Fresh Water Tank Capacity (GAL/L) | 42 GAL |