MSRP: $56,128
Sale Price: $32,987
| Vin | 5ZT2TRTB3TB526857 |
| Exterior Color | WHITE |
| Class | TRAVEL TRAILER |
| Width | 96" |
| Length (FT) | 32.1 |
| Total Gray Water Tank Capacity (GAL/L) | 102 GAL |
| Number Of Slideouts | 1 |
| Max Sleeping Count | 8 |
| Total Black Water Tank Capacity (GAL) | 34 GAL |
| Dry Weight (LBS) | 6338 |
| Height (IN) | 10'8" |
| Sleeps | 6 and Above |
| Shop By Payment | $250 to $299 |
| Shop By Weight | 6000 - 7000 |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Other Features | Exterior: AluminumKing BedOutdoor KitchenWasher / DryerSolar Prep50 Amp |
| Inventory Options | CHOCOLATE MALT DECOR ADVANTAGE PACKAGE 15K DROP IN A/C (BEDROOM) RVIA SEAL |
| Total Fresh Water Tank Capacity (GAL/L) | 42 GAL |